تولّد ایران وزارت خارجه وزیر امور خارجه

تولّد: ایران وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور در دیدار با وزیر خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «پاهای بی قرار» از فردا در شبکه‌های یک و سه شروع می‌شود.

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

عبارات مهم : سریال

پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «پاهای بی قرار» از فردا در شبکه های یک و سه شروع می شود.

به گزارش سینماخبر، تلویزیون از فردا -شنبه 13 مردادماه- فصل جدیدی را در پخش سریال های شبانه شروع می کند.

بنا بر این گزارش، سریال های «آرماندو» و «پاهای بی قرار» 2 سریال جدیدی هستند که در نوبت پخش قرار گرفته اند.

**آرمان های یک شهر قصه در آرماندو
«آرماندو» طنزی باعشق که از شنبه 13 مرداد هر شب ساعت 22 روی آنتن شبکه یک می رود.
«آرماندو» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور ساخته می شود. «آرماندو» باعشق ای با محوریت طنز است و قصه آرزوی بزرگ پسری مهربان و خوش دل را روایت می کند که در تلاش است پرسشها خواهر و خواهرزاده هایش را حل کند. او در مسیر حل پرسشها دچار موقعیت های جالب و نفس گیری می شود. این مجموعه داستان هنروران صنعت سینما و تلویزیون را در درون خود دارد.

حمید آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، محمدرضا هدایتی، علیرضا استادی، علی مسعودی، علی اوجی، فریباطالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی و سیامک مردانه از جمله بازیگران این سریال هستند.

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

ایرج محمدی تهیه کننده سریال در این باره با اشاره به سوابق سینمایی احسان عبدی پور در کسوت کارگردان این اثر ابراز امیدواری کرد «آرماندو» شب هایی مفرح را جهت بینندگان شبکه یک به همراه داشته باشد.

وی حضور اشخاص موفق سینما و تئاتر در این مجموعه را از توانایی های آن دانست و افزود: سوژه تازه سریال و حضور اشخاص موفق تئاتر این امکان را بوجود آورده تا با نگاهی تازه به دنیای هنروران وارد شویم. دنیایی که پر از آرزوها و علاقه های ناگفته هست. اعتقاد دارم با استفاده از این استعدادها می توان به نتیجه های بسیاری خوبی دست یافت.

پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «پاهای بی قرار» از فردا در شبکه‌های یک و سه شروع می‌شود.

این تهیه کننده با سابقه تلویزیون در ادامه با اشاره به پرسشها تولید این سریال اضافه کرد: مرداد 1395 طرح «آرماندو» از سوی مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه سه پیشنهاد شد و بنا داشتیم تا به عنوان سریال نوروزی روری آنتن بفرستیم ولی متاسفانه به علت کمبود وقت کار را به سال بعد موکول کردیم.

وی با اشاره به ساختار تازه این سریال تاکید کرد: جوانان مستعد بسیاری در حوزه هنر داریم که باید از حضور آنها در تمام عرصه های هنری بهره ببریم.

محمدی در ادامه تصمیم تلویزیون جهت عوض کردن شبکه پخش مجموعه «آرماندو» را منتج از سیاست های کلی آن دانست و افزود: پیشتر هم گفته ام، برایم فرقی نمی کند سریال از کدام شبکه پخش شود، اگر مجموعه ای توانایی های مناسب داشته باشد بیننده آن را پیدا می کند.

** از پاهای بی قرار تا «دلدادگان»
«دلدادگان» به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان، یک ملودرام خانوادگی است که در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

سریال «دلدادگان» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در 60 قسمت ابتدا جهت پخش از شبکه پنج سیما تولید شد ولی در ادامه به شبکه سه سیما رسید.

پانته آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ملیکا شریفی نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران وقت حال این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل وقت حال، ماجراهای دو خانواده را از وقت قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد.

این سریال با قسمت های وقت حال شروع شده است و بعد به 15 قسمت مجزا در فصل یک و سه می رسد. حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.

فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می کشد. بخش های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری شده است است.

این سریال که هر شب حوالی ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد نیز به تهیه کنندگی «ایرج محمدی» ساخته شده است است.

ایرج محمدی راجع به عوض کردن نام سریال از «پاهای بی قرار» به «دلدادگان» نیز گفته است: شاید خیلی ها پرسش کنند آیا نام «پا های بیقرار» را به «دلدادگان» عوض کردن دادیم، بدانند که این نگاه هم احترام به مخاطبین بود. آیا که عنوان «پا های بیقرار» به یک سندروم بیماری اطلاق می شود و نمی خواستم این نوع مخاطبین هر شب با تماشای این سریال به روحیه ارزش خدشه وارد شود.

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

آغاز پخش 2 سریال تازه «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog