تولّد ایران وزارت خارجه وزیر امور خارجه

تولّد: ایران وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزیر خارجه کشور در دیدار با وزیر خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی خانم‌های خانه‌دار به شمش و طلای آب شده است رو آورده‌اند!

دبیر اتحادیه طلا و جواهر مدیریت دولت و بانک مرکزی را در التهاب بازار بسیار مهم توصیف و تصریح کرد: هنگامی که خانم‌های خانه‌دار در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

خانم‌های خانه‌دار به شمش و طلای آب شده است رو آورده‌اند!

خانم های منزل دار به شمش و طلای آب شده است رو آورده اند!

عبارات مهم : ایران

دبیر اتحادیه طلا و جواهر مدیریت دولت و بانک مرکزی را در التهاب بازار بسیار مهم توصیف و تصریح کرد: هنگامی که زن های منزل دار در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران طلای آب شده است خرید و فروش می کنند و جهت حفظ دارایی خود به شمش طلا روی می آورند، یعنی سرمایه های مردم به سمت بازار مولدی هدایت نشده و بعضاً بازار صنف طلا و جواهر را نیز به هم می ریزد.

نادر بذرافشان در گفت وگو با ایسنا، نوسان قیمت طلا و سکه در هفته های اخیر را کم سابقه عنوان و اظهار کرد: افزایش قیمت طلا و سکه موضوعی است که علیرغم تصور عمومی هر لحظه موجب بی رونقی بازار طلافروشان می شود.

وی با بیان اینکه مسئله مصنوعات طلا و سکه از هم جداست، افزود: در نوسانات قیمت ها حجم نقدینگی غالبا به بازار سکه و ارز سرازیر می شود و با توجه به ممنوعیت معاملات دلار در بازار، سرمایه های مردم زیاد به سمت سکه روانه شد که نتیجه آن حباب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی سکه بود.

خانم‌های خانه‌دار به شمش و طلای آب شده است رو آورده‌اند!

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران آرامش در بازار را جهت کسب و کار مورد نیاز دانست و تصریح کرد: در آرامش و ثبات حجم فروش و معاملات در همه بازارها از جمله بازار طلا و جواهر زیاد خواهد شد و هم مردم و هم طلافروش با آرامش و اطمینان به خرید و فروش مصنوعات طلا خواهند پرداخت.

این فعال صنفی با اشاره به رکود بی سابقه در بازار طلا و جواهر خاطرنشان کرد: عنوان مالیات برارزش افزوده باعث بی رونقی صنف طلا و جواهر و تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی در این بخش شده است و نوسانات قیمتی طلا و سکه و به تبع آن رکود بازار فشار مضاعفی بر همکاران ما در این صنف وارد کرده است.

دبیر اتحادیه طلا و جواهر مدیریت دولت و بانک مرکزی را در التهاب بازار بسیار مهم توصیف و تصریح کرد: هنگامی که خانم‌های خانه‌دار در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی همراهی دولت در برطرف پرسشها صنف و صنعت طلا و جواهر را مهم ارزیابی کرد و گفت: اصلاح قانون آزمایشی ارزش افزوده، تسهیل قوانین و مقررات گمرکی، حمایت بانک مرکزی جهت تامین شمش طلا و نگاه مثبت نمایندگان مجلس به این صنف می تواند زمینه رشد و ارتقای آن را فراهم آورد.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | جواهر | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog